EST | ENG

Mailer

Mailer on soodne ja atraktiivne otsepostitustoode arvete või reklaami edastamiseks.

mailer

Arvete ja teatiste edastamiseks pakume mailereid, mida võib julgesti nimetada kolm-ühes-trükiseks. Mailer tähendab ümbriku välimusega saadetist, mis sisaldab nii kirja kui ka värvilist reklaami.

A4-formaadis lehe siseküljele trükitakse arve või ükskõik milline muu kliendile mõeldud teave ja välisküljele teie ettevõtte sümboolika, värviline reklaam või lihtsalt pilkupüüdev reklaamlause. Seejärel volditakse leht pooleks või kolmeks, nii et see näeb välja nagu ümbrik, ning liimitakse servadest. Nii ongi pilkupüüdev trükis postitamiseks valmis.

Maileri põhilised eelised on võimalus edastada igale kliendile just talle mõeldud infot, efektne välimus, turvalisus ja otsene rahaline kokkuhoid. Mailer täidab reklaami ülesannet ka avamata.

Oleme oma klientidele mailereid trükkinud juba kümme aastat. Seega on meil suured teadmised ja kogemused, et pakkuda nende toodete loomisel väga head tuge.

Meie kliendid kirjeldavad mailerit kui otse kliendini jõudvat hea reklaamipinnaga arvet, millele on ülimalt lihtne ise kujundus lisada. Tekstiväljal saab kajastada vajalikku infot ja värviküllase disainiga saadetis meeldib klientidele rohkem kui tavaline ümbrik. Juba loodud kujundust saab kasutada korduvalt.