EST | ENG

Äriblanketid

Aastakümnete pikkune kogemus ja unikaalne sissesade võimaldavad meil pakkuda Eestis parimat teenust blankettide trükkimisel.

Kruuli Trükikoda on Eesti juhtiv äriblankettide tootja. Oleme valmistanud kõikvõimalikke isekopeeruvaid blankette juba 25 aastat ning omame ainsana Eestis spetsiaalselt isekopeeruvate blankettide suuretiraažiliseks trükkimiseks mõeldud rullmasinaid.

Isekopeeruvad blanketid

Kui teil on vaja dokumente mitmes eksemplaris vormistada, on isekopeeruvad blanketid õige valik – need säästavad aega ja ressurssi, sest originaal ja koopiad valmivad korraga.

Isekopeeruv blankett on mitmest kopeeruvast lehest koosnev blankett, mille kihid on omavahel settideks kokku liimitud. Eri kihte on võimalik trükkida eri värvi paberitele. Ühe seti kihtide arv sõltub teie printeri tehnilistest võimalustest.

Eri värvi kihtide kasutamine võimaldab originaalil ja koopiatel alati vahet teha ja garanteerib blankettide jaotamise ajal turvalisuse. Selliste blankettidega vähendate informatsiooni võltsimisohtu.

Et isekopeeruvaid blankette saab täita ka käsitsi, on nende kasutusvaldkond väga lai ega piirdu ainult kontoriga.

Blankett kanderajal

Kui teie ettevõttes on vaja väljastada kiiresti ja väga palju arveid või arveid-saatelehti, on heaks lahenduseks kanderajale kinnitatud blanketid, mida prinditakse maatriksprinterites. Selliseid blankette kasutatakse ladudes ja suurtes logistikaettevõtetes, aga samuti paljudes tootmisettevõtetes.

Blanketi eelis on see, et keegi ei pea paberit käsitsi printerisse söötma. Lõõtsana kokku volditud kanderada veab blanketid printerisse, täidetud blankett eemaldatakse kanderajalt ning kanderada volditakse väljudes uuesti lõõtsana kokku. Tihti on arvel nii palju ridu, et need ei mahu ühele paberile ära – siis kantaksegi ülejäänud arveread sujuvalt järgmisele blanketile.

Vaata, kuidas töötab blankett kanderajal

Meie trükikojas saate lasta blankettidele trükkida oma ettevõtte logo ja kontaktandmed, vajaduse korral ka muud arve saajale ja väljastajale olulist teavet. See muudab teie blanketid kergesti äratuntavateks ja meeldejäävateks ning ühes konkreetse töise infoga kannavad need ka teie ettevõtte kuvandit.